oferta o firmie realizacje kontakt


Bramy przemysłowe segmentowe

kategorie » bramy przemysłowe

Bramy segmentowe MakroPro i MakroPro Alu to nowoczesne bramy segmentowe przeznaczone do obiektów przemysłowych, obiektów branży spożywczej, hal magazynowych, warsztatów i pomieszczeń gospodarczych. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom oraz możliwości rozbudowy o opcje dodatkowe stanowią ofertę dopasowaną do potrzeb każdego klienta. Bramy segmentowe można zamontować w każdych warunkach i w każdym pomieszczeniu.

Wymiary

Firma posiada w ofercie bramy przemysłowe w wymiarach typowych. Pozwala to projektantom obiektu zaplanować wymiar bramy, którą klient zakupi w dobrej cenie jako typową. Bramy MakroPro i MakroPro Alu wykonywane są na zamówienie klienta, wymiar dostosowywany jest do istniejącego otworu. Bramy dostępne są w zakresie wymiarowym do 8000 [mm] szer. i do 5000 [mm] wys.

Bezpieczne

W bramach MakroPro i MakroPro Alu bezpieczeństwo gwarantują zabezpieczenia zapobiegające samoczynnemu opadnięciu płaszcza: w przypadku uszkodzenia linki oraz w przypadku pęknięcia sprężyny. W bramach MakroPro 100 i MakroPro Alu 100 siłownik wyposażony jest w cichobieżną, samohamowną przekładnię ślimakową i urządzenie chwytające, które zabezpiecza przed opadnięciem bramy w przypadku zaniku energii, niezależnie od prędkości obrotowej, kierunku obrotów czy pozycji zabudowy. To samokontrolujące urządzenie ma bardzo dobre właściwości tłumiące w momencie chwytu. Do wszystkich typów bram z napędem Automatik stosuje się: fotokomórki, kurtynę świetlną fotokomórek, czujniki krawędziowej listwy bezpieczeństwa, sygnalizację świetlną itd.

Otwieranie

Wygodną obsługę bram MakroPro i MakroPro Alu zapewnia wybór jednego z kilku sposobów otwierania bramy: przekładni łańcuchowej lub sznurowej, siłownika kompaktowego z kasetą sterującą "góra-stop-dół". W bramach MakroPro 100 i MakroPro Alu 100 zastosowano napęd kompaktowy z wyłącznikiem "góra-stop-dół". Opcjonalnie można zastosować: zamek szyfrowy, czytnik kart magnetycznych czy nadajnik zdalnego sterowania itp. Modułowa budowa sterowania umożliwia podpięcie innych urządzeń współpracujących z bramą, np. do myjni automatycznej.

Opcje dodatkowe

Bramę segmentową można wyposażyć w drzwi przejściowe z samozamykaczem umożliwiające swobodną komunikację.

Okienka lub aluminiowe segmenty przeszklone zapewniają stały dopływ
światła z zewnątrz oraz pozwalają na kontrolowanie terenu przed bramą.

W bramie można również zamontować
kratkę wentylacyjną lub klapę odciągu spalin.

WZORY I KOLORY:

Kolory standardowe
biały RAL 9016
srebrny RAL 9006
brązowy RAL 8014
popielaty RAL 7032
zielony RAL 6002
niebieski RAL 5010
czerwony RAL 3000
żółty RAL 1021

Wersje wykonania - przykłady
MakroPro z drzwiami przejściowymi
MakroPro z przeszkleniami
MakroPro z drzwiami przejściowymi i przeszkleniami
MakroPro z przeszklonym panelem aluminiowym
MakroPro Alu z aluminiowych segmentów przeszklonych

MakroPro Alu z dolnym segmentem stalowym
MakroPro Alu z drzwiami przejściowymi

kategorie » bramy przemysłowe