oferta o firmie realizacje kontakt


Ogrodzenia - bramy dwuskrzydłowe

kategorie » ogrodzenia

Ochronę użytkowania gwarantuje lampa ostrzegawcza sygnalizująca ruch bramy oraz system fotokomórek, który reaguje na ruch w świetle wjazdu. Wygodne użytkowanie zapewnia automat ze zdalnym sterowaniem. W bramie dwuskrzydłowej ręcznie otwieranej stosowany jest zamek i pionowy rygiel - proste i funkcjonalne rozwiązanie, które zabezpiecza przed otwarciem bramy przez niepowołane osoby. Luksusowy charakter każdej eleganckiej posesji nadaje zamknięcie jej bramą wjazdową dwuskrzydłową. To tradycyjne rozwiązanie w połączeniu z ciekawym wzornictwem i kolorystyką jest idealnym dopełnieniem ciekawej architektonicznie zabudowy.

Bezpieczne
Ochronę użytkowania gwarantuje lampa ostrzegawcza sygnalizująca ruch bramy oraz system fotokomórek, który reaguje na ruch w świetle wjazdu.

Komfortowe
Wygodne użytkowanie zapewnia automat ze zdalnym sterowaniem. W bramie dwuskrzydłowej ręcznie otwieranej stosowany jest zamek i pionowy rygiel - proste i funkcjonalne rozwiązanie, które zabezpiecza przed otwarciem bramy przez niepowołane osoby.

Prestiżowe
Luksusowy charakter każdej eleganckiej posesji nadaje zamknięcie jej bramą wjazdową dwuskrzydłową. To tradycyjne rozwiązanie w połączeniu z ciekawym wzornictwem i kolorystyką jest idealnym dopełnieniem ciekawej architektonicznie zabudowy.

WZORY BRAM

Bramy ogrodzeniowe przesuwne produkowane są we wszystkich wzorach należących do trzech systemów:

System LUX

Niekonwencjonalne podejście w projektowaniu ogrodzeń, bogate wzornictwo i wyszukana forma. Takie ogrodzenie nadaje luksusowy charakter każdej eleganckiej posesji i podnosi jej prestiż. Świetnie nadaje się do grodzenia ekskluzywnych willi i rezydencji, obiektów zabytkowych i sakralnych, budynków i urzędów państwowych.

System STYL

Nowoczesność ubrana w stylową formę. Oryginalne wzornictwo, które nadaje niecodzienny, indywidualny charakter każdej posesji i subtelnie podkreśla jej wyjątkowy charakter. Bogata oferta kolorów standardowych i specjalnych,wwymiarach typowych lub na zamówienie.

System CLASSIC

Klasyczna forma i kształt, prosta linia, a jednocześnie wiele możliwości. Te modelowe rozwiązania idealnie pasują do prostych form architektonicznych i nowoczesnej zabudowy.

KOLORY BRAM

- niebieski RAL 5010 mat
- zielony RAL 6005 mat
- grafitowy RAL 7016 mat
- szary RAL 7030 mat
- brązowy RAL 8014 mat
- czarny RAL 9005 mat
- biały RAL 9016 mat
- czarny RAL 9005 mat struktura

Kolory niestandardowe:
- czerwony RAL 3005 mat
- szary RAL 7040 mat
- brązowy RAL 8017 mat
- brązowy RAL 8019 mat

Kolory specjalne:
- antracyt
- żeliwo

kategorie » ogrodzenia