oferta o firmie realizacje kontakt


Bramy garażowe segmentowe

kategorie » bramy garażowe

Bramy segmentowe to nowoczesne bramy zaprojektowane i wykonane z myślą o wymagających użytkownikach. Nie zajmują miejsca przed budynkiem, dzięki czemu można zatrzymać pojazd na podjeździe bezpośrednio przed bramą. Zbudowana jest z prowadnic pionowych, poziomych podsufitowych i skrzydła wykonanego z paneli stalowych. Konstrukcja wykonana jest z elementów ocynkowanych. Brama uszczelniona jest na całym obwodzie. Bramy segmentowe dostępne są w wersji ręcznej (przystosowane do zamontowania napędu) i wersji automatycznej.

Funkcjonalne

Teraz masz więcej miejsca w garażu. Bramę ze sprężynami skrętnymi można zamontować nawet do nadproża o wysokości 10 cm. Bez zbędnego wysiłku, lekko, wygodnie możesz otworzyć i zamknąć bramę ręcznie. Jej płynny ruch i bezproblemowa praca to standard, do którego łatwo przywykniesz. Dzięki sprężynom skrętnym praca bramy jest niemal bezszelestna. Swobodne parkowanie samochodu na krótkim podjeździe możliwe jest dzięki pionowemu prowadzeniu płaszcza bramy. To ważna zaleta zwłaszcza, gdy wjazd do garażu znajduje się np. przy ruchliwej ulicy.

Ciepłe

Najlepszą izolację termiczną i akustyczną w pomieszczeniu zapewniają stalowe panele o grubości 40 [mm] ocieplone pianką oraz uszczelnienie bramy na całym obwodzie. Współczynnik przenikania ciepła dla bramy segmentowej UniPro kształtuje się na poziomie Uk = 1,0 W/m2 x K. Wygodną obsługę w każdych warunkach atmosferycznych zapewnia wyposażenie bramy w automatykę ze zdalnym sterowaniem. Niezależnie od aury, wygodnie i bezpiecznie wjedziesz do garażu. Bramę otworzysz jednym palcem. Klik - i jesteś w środku!

Bezpieczne

Specjalnie wyprofilowane panele (od wewnątrz i z zewnątrz) uniemożliwiają przytrzaśnięcie palców w miejscu ich łączenia, jak również w miejscach montażu zawiasów i drzwi przejściowych. Zamknięta budowa prowadnicy zabezpiecza przed włożeniem dłoni. Wyłącznik przeciążeniowy zapewnia zatrzymanie bramy i jej powrót do pozycji otwartej, jeżeli skrzydło podczas zamykania trafi na opór. Zabezpieczenie przed opadnięciem skrzydła bramy w przypadku pęknięcia sprężyny skrętnej i uszkodzenia liny podtrzymującej. Specjalnie wyprofilowane prowadnice uniemożliwiają wypadnięcie rolek jezdnych prowadzących skrzydło bramy.

Proponujemy bramy segmentowe UniPro w wymiarach typowych i w wymiarach specjalnych. Skrzydło wykonane jest z paneli o wysokościach: 500, 518, 555, 625 [mm] stosowana wysokość paneli uzależniona jest od wysokości bramy. Do wyboru są cztery rodzaje przetłoczeń:

Niskie
Wysokie
Bez przetłoczeń
Kasetonowe

Dostępnych jest też dużo opcji dodatkowych takich jak np. dodatkowe zamki i ryglowanie, kratki wentylacyjne, przeszklenia, drzwi przejściowe i napęd.

RODZAJE STRUKTUR PANELI:
a) woodgrain
b) smoothgrain
c) sandgrain

KOLORY
- biały RAL 9016
- brązowy RAL 8014
- złoty dąb
- orzech
- mahoń
- antracyt
- dąb antyczny
- winchester
- oregon
- siena rosso
- siena noce
- letnia wiśnia
- tabasco
- macore
- ciemny dąb
- dąb bagienny
- "waiss" biały

Każdy inny kolor z palety RAL dostępny jest na specjalne zamówienie (nie dotyczy kolorów z efektem refleksyjnym oraz metalicz- nym). Malujemy tylko bramy z paneli o strukturze woodgrain.

kategorie » bramy garażowe