oferta o firmie realizacje kontakt


Bramy garażowe roletowe

kategorie » bramy garażowe

Bramy roletowe są doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy cenią komfort i wygodę użytkowania. Bramy roletowe to bramy w standardzie z automatem, wyposażone w wyłącznik. Dzięki pionowemu prowadzeniu płaszcza oraz braku prowadnic podsufitowych brama po zamontowaniu zajmuje bardzo mało miejsca w garażu.

Napęd w pakiecie

Komfortową obsługę zapewnia wyposażenie bramy w siłownik. Brama roletowa jako jedyna posiada napęd elektryczny w pakiecie podstawowym – bez dopłaty. Sterowanie odbywa się za pomocą wyłączników: wewnętrznego i zewnętrznego na kluczyk. Zamawiając dodatkowo zdalne sterowanie pilotem, niezależnie od aury, wygodnie i bezpiecznie wjedziesz do garażu. W przypadku braku zasilania bramę można otworzyć ręcznie, za pomocą korby.

Oszczędność miejsca

Oszczędność miejsca w garażu i na podjeździe gwarantuje zwarta budowa bramy: brak prowadnic podsufitowych oraz pionowe prowadzenie płaszcza. Teraz zaoszczędzoną przestrzeń pod sufitem możesz zagospodarować tak jak chcesz: zawiesić narty, zgromadzić wędki, itp. Właściwy poziom oświetlenia wnętrza i oszczędność energii w ciemnym pomieszczeniu (np. w garażu bez okien) można uzyskać montując w bramie profile z przeszkleniami.

Bezpieczne i trwałe

Ochronę użytkowania gwarantuje system fotokomórek, hamulec bezpieczeństwa oraz optyczna listwa bezpieczeństwa - dzięki takim mechanizmom praca bramy jest pod ścisłą kontrolą. Hamulec bezpieczeństwa montowany jest standardowo do wszystkich bram powyżej 9m2 powierzchni, bramy mniejsze można wyposażyć dodatkowo w hamulec bezpieczeństwa. Wieloletnie użytkowanie bramy zapewnia zastosowanie wysokiej jakości aluminium - materiału odpornego na korozję.

KOLORY I WZORY:

BR-100 E
- biały RAL 9010
- ciemnobrązowy RAL 8019
- ciemnopopielaty RAL 7012
- niebieski RAL 5010
- jasnoniebieski RAL 5012
- srebrny RAL 9006

BR-77 E, BR-77S
- jasnopopielaty RAL 7040
- jasnoniebieski RAL 5012
- złoty dąb
- ciemny dąb
- biały RAL 9010
- ciemnobrązowy RAL 8019
- jasnobrązowy RAL 8014

kategorie » bramy garażowe